Vi forenkler arbeidsdagen

Make er et norsk firma som utvikler smarte kommunikasjonsverktøy. Vår filosofi er at det skal være enkelt og gøy for deg å rekruttere, kommunisere, engasjere og analysere dine kunder. Derfor er alle våre verktøy så brukervennlige at du verken trenger forkunnskaper eller teknisk kompetanse for å komme i gang. Skulle du likevel ha behov for hjelp er det godt å vite at alle våre kunder får gratis support – også i prøveperioden.

Om oss

Kontakt oss

support@make.as

Sandakerveien 116, 6 etg.
0484 Oslo

+47 21 64 00 10

Stian Fongaard

Stian Fongaard

Daglig leder & partner

stian@make.as
+47 21 64 00 10

Raymond Bakken

Raymond Bakken

Markedssjef & partner

raymond@make.as
+47 22 71 82 90

Torbjørn Tiltnes

Torbjørn Tiltnes

Utvikler & partner

torbjorn@make.as
‭+47 92 22 31 65‬

Stian Pedersen

Stian Pedersen

Utvikler & partner

stianb@make.as
+47 98 63 82 56

William Øberg

William Øberg

Salgsansvarlig & partner

william@make.as
+47 92 88 16 16

Kristian Lysheim

Kristian Lysheim

Key Account Manager

kristian@make.as
+47 99 35 40 94

Lars Højberg

Lars Højberg

Key Account Manager (DK)

lars@make.as
+45 36 94 63 77

Stephen Gardener

Stephen Gardener

Utvikler
Andrey Kurashev

Andrey Kurashev

Utvikler
Yaroslav Lozhki

Yaroslav Lozhkin

Designer

Prøv en demoversjon, helt gratis!