About us visual 3bd8d99d18b99de4eed1902df184311c69079930724b9d9a2ba788d4512d207b

Vi forenkler arbeidsdagen

Make er et norsk firma som utvikler smarte dialogverktøy for nett, brett og mobil. Vår filosofi er at det skal være enkelt og gøy for deg å rekruttere, kommunisere, engasjere og analysere dine kunder. Derfor er alle våre verktøy så brukervennlige at du verken trenger forkunnskaper eller teknisk kompetanse for å komme i gang. Skulle du likevel ha behov for hjelp er det godt å vite at alle våre kunder får gratis support – også i prøveperioden.

Vi er

About us make 705971e24859dd9cf4d87e9d091e0c1fd5082bceca032175d79f8e9471b2c671
Stian fongaard 8b46fa8d821650a6fe9a2eeccc7bdf8fda85c6d33b5daf207b1ec5fdd350c1cc
Stian Fongaard
Daglig leder & partner
stian@make.as
Raymond bakken e3afb52f5d3d99e7eed93575e00386d1f0a645312772234d9ac9ac4c5d5807f3
Raymond Bakken
Produktansvarlig & partner
raymond@make.as
Torbjorn tiltnes eb0bb6e6e92de5efa601785f13d45f5da488a3b5a55a5eca9519527bcb5e67ea
Torbjørn Tiltnes
Utvikler & partner
torbjorn@make.as
Stian pedersen 3662c5bd7eac2afb09854ae2dcdbc6315c416c17908bdb40a0f73d0483d757ce
Stian Pedersen
Utvikler & partner
stianb@make.as
William oberg ffa5d77dbfcae787e4bace0e5ce8b41af19e61da0ff320841646f70dd2493940
William Øberg
Salgsansvarlig & partner
william@make.as
Lars hojberg 7417f33be390834c9f18b1e821fbd1257dd51510bdb06946e4ad79e8f63e914f
Lars Højberg
Salgsansvarlig Danmark
lars@make.as
Anette mikalsen ebf0fb81e0e95e6c04be783c4f676361ae523f8da46282b4c3a0a65916542c83
Anette Mikalsen
Markedsansvarlig
anette@make.as
Andrey kurashev 6d64ba500528c7be66cb161bb6d1f28342ed92e8e094b886a0dd8bb72c43542e
Andrey Kurashev
Utvikler
andrey@make.as
Yaroslav lozhkin 07c624ec99c574fc70e2356052dba0f1e531317d359ccb2acb8984f3a11587d8
Yaroslav Lozhkin
Designer
yaroslav@make.as
Lasse stenberg da017eb81a0dcfecf69cecae2010851b3a6824629150b3ddd392b380fef0eb1f
Lasse Stenberg
Selger
lasse@make.as
Karoline holand fosby e81e2bdee0be97cf88b956c75ffbe165db94d2162ae526b2f97b656db4444455
Karoline Holand Fosby
Selger
karoline@make.as

Kontakt oss

support@make.as
(+47) 21 64 00 10

Prøv en demoversjon, helt gratis!

Opprett konto